ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΙΟΥ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

Πράξη 21η

Σήμερα Τρίτη 12-01-2016 και ώρα 12:30 , στο γραφείο της διεύθυνσης του ΕΠΑ.Λ. Κω, συγκεντρώθηκαν με σκοπό την επιλογή πρακτορείου για την υλοποίηση της πενθήμερης εκδρομής της Γ? Λυκείου.

1. Δημήτριος Πρίντζιος , Διευθυντής.
  2. Μάριος Ασημακόπουλος, Υποδιευθυντής.
  3. Ελένη Σταυριανού, καθηγήτρια, συνοδός εκδρομής.
  4. Κατερίνα Λαμάι, εκ μέρους 15μελους.
  5. Μαρία Κόπελλου, εκ μέρους του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.

Οι προσφορές που αποσφραγίστηκαν ήταν από τα εξής πρακτορεία:

α) Manessis.

β)Connection travel.

γ)SAIS travel.

Οι ανωτέρω ,αφού μελέτησαν διεξοδικά τις προσφορές όλων των πρακτορείων , λαμβάνοντας υπ? όψιν το συμφέρον των μαθητών

Αποφάσισαν ομόφωνα

να ανατεθεί η διοργάνωση της εκδρομής ,στο πρακτορείο connection travel (Καραγιαννούδης Ιωάννης) και να προχωρήσει άμεσα στη σύνταξη ιδιωτικού συμφωνητικού ,όπου θα περιγράφονται όλες οι παροχές και οι υποχρεώσεις του πρακτορείου.

Το πρακτικό αυτό, το ιδιωτικό συμφωνητικό και η βεβαίωση για την ασφαλή μεταφορά των μαθητών, που συντάσσεται από το πρακτορείο ,θα διαβιβαστούν με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά στη Διεύθυνση Β/θμιας Εκπ/σης Δωδ/σου , για την έγκριση της εκδρομής.